Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy minden nap 2x rendesen fogat mossak?

Figyelt kérdés
Utálok fogat mosni.Szinte soha nem volt hogy 2x egy nap rendesen megmostam.Hogy vehetném rá magam?14/L
2013. júl. 20. 21:17
 1/9 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy büdös a szád.
2013. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En barhova megyek, mindig mosok fogat. Szokd meg, mielött kilepsz a hazbol, pisilsz es fogat mosolo. Illetve este lefekves elött. Szokas kerdese az egesz. :)
2013. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem több dolog segített. Egyrészt az elektromos fogkefe. Ez jelzi, ahogy eltelik a 2 perc (fél percenként csinál egy plusz rezdülést), és így jobban beosztom azt a 2 percet, és a végén a tökéletesen befejezett munkával járó örömöt élhetem át.


A másik, ami segített, hogy elkezdett zavarni, hogy ilyen dorozmás lepedék ragad a fogamra. Nem tudtam úgy elaludni, hogy nem simák a fogaim.

2013. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én napi egyszer mostam. Iszonyat büdös volt a szám akármit csinàltam. Fogdoki ismerősöm megnézte a fogaim és lehidalt...tiszta fogkő volt a pofám, attol volt büdős. Kb 3, 5 órába (!!!) telt mire végzett, elmagyarázta hogy ha tovább hagytam volna, pár év mulva bye-bye fogak....nekem is napi2x kell spec fogkrémmel fogat mosnom, öbliteni és a fogak közét tisztitani.hidd el megéri! A fogaid nem kapod vissza...
2013. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt fogkövem,de nem sok,leszedték,ennyi.Amúgy soha nem volt rossz fogam.Viszont szeptembertől fogszabim lesz,és azt muszáj jobban mosni,ahhoz még nagyobb türelem kell,és azt nem fogom bírni:///
2013. júl. 21. 08:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és még fogköztisztító kefét is kell majd használni a brecettek közti tisztításhoz,meg 1-2 naponta nem ártana fogselymezni sem,mert a fogak között is tudnak érdekes dolgok összegyűlni,valmint a szájvíz sem haszontalan az esti fogmosásnál:)
2013. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Duráld neki magad! Ha elromlanak a fogaid, többé nem kapod vissza!! Anyám egyszer arra ébredt, hogy a fohai rendesen potyognak, kint a jégeső....
2013. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jézusom.Lány vagy,és nem vagy annyira igényes,hogy naponta 2x megmosd a fogad???? Én nem vagyok plázacica,nem festem magam semmivel,de hogy a fogam ne mossam meg reggel és este legalább,az már túlzás lenne.Ha a szájhigiéniád ilyen,akkor mi van az intim higiéniáddal?Ja és ha máshogy nem tudod rászoktatni magad 2x5 perc fogmosásra,akkor gondolj arra,hogy egy pali sem fog 2 méternél közelebb kerülni hozzád,mert olyan büdös a szád,és rondák a fogaid.huh..
2013. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvan, kitaláltam! Minden étkezés végén egyél 1 evőkanál mákot (amilyet a mákostésztára is szórunk), aztán vigyorogj magadra a tükörben. Garantáltan megjön a kedved a fogmosáshoz :-)
2013. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!