Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foggyulladás pl. rágófog,...

A foggyulladás pl. rágófog, ráhúzódhat a mandullára, vagy az állkapocsra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. menj el vele orvoshoz, mert komolyabb gondokat is okozhat, ha gyulladás van a szervezetedben!
2008. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
simán, még a szívre is
2008. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráhúzódhat. Nagypapámnak többször előfordult. Szerintem is minél gyorsabban menj fogorvoshoz!
2008. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nekem is volt hogy begyulladt a fogam de nekem az első fogam amivel harapok.Ha nem kezelik iszonyú fájdalmas lesz.4 szurit kaptam és utána próbálta fogorvos kifúrni a gyuladt fogamat de még a 4. szuri után is éreztem az egészet és iszonyat fájdalmas volt utána ömlött ki belőle a csomó vér eg a genny.A fogam miatt fájt az egész álkapcsom,nem ettem,nem ittam,beszélni alig tudtam,nem aludtam és még levegőt venni meg az ásítás és a tüsszögés is annyira fájdalmas volt hogy mindig sírtam utána.Az orvoshoz meg ugye csak később tudtam menni mert szabadságon volt.
2008. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen. Még hajhullást is okozhat. A testvéremnek a mandulájára, aztán a fülére és majdnem az agyára húzódott a (bocsánat) gennyes gyulladás. Vigyázni kell vele, de úgyis érzi az illető akinek van, hogy nagyon nem stimmel valami. Csak sajna vannak olyan emberek, akik hajlamosak az utolsó utáni pillanatig várni az orvossal.
2008. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ofília válasza:
100%
mint minden gyulladás ez is "áttétes" lehet...
2008. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen.
2009. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!