Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A magánfogorvos szokott adni...

A magánfogorvos szokott adni valami papírt a kezelésekről?

Figyelt kérdés
Kellene adni egy maszek fogdokinak valami papírt arról, hogy milyen kezeléseket végzett? A tiéd ad? És számlát? Melyik a gyakoribb, hogy ad vagy hogy nem? Mert én nem érzem valami korrektnek az enyémet, soha nem adott semmilyen papírt, 2 éve csinált egy kezelési tervet, de azt sem adta oda, és sokszor azt sem tudom mi mennyibe kerül, mikor mit fog csinálni.
2013. júl. 31. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ad, akkor kérjél.
2013. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem adtak. Most cirkon koronát csináltattam és arról viszont számlával várt a dokim, hogy tegyem el szépen, ez a garanciapapírom is. Ha nem ad számlát az semmit nem jelent, nem attól lesz jó fogorvos valaki szerintem, maximum jogkövető. Sajnos én úgy tapasztaltam, hogy fogorvosok nem szeretnek számlát adni. De mondjuk fodrásztól se kaptam még blokkot, csak talán egyszer.
2013. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köteles lenne adni számlát. Az enyém nekem nem ad, de nincs is rá szükségem. Viszont mindent elmond,hogy milyen kezelést csinál és kb. mennyi ideig tart. Sőt úgy volt, hogy újra gyökérkezelni kell a fogam, de a végén mondta,hogy mégsem kellett csak a fedőtömést cserélte. Akár mondhatta volna azt is ,hogy csinált gyökérkezelést úgysem tudtam volna. Szóval korrekt ,így nem is kértem papírt semmiről.
2013. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is a számla érdekelne igazán, hanem , hogyha történne valami, mondjuk elfertőződne, elvéreznék vagy kapnék egy aids-et vagy nem tudom mit, akkor mivel bizonyíthatnám, hogy egyáltalán ott jártam, és miatta történt? Mert ilyen kezelőlap sincs vagy bármi a kezelésekről.
2013. júl. 31. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kártyám van amibe látom h mit csinált és mennyi volt és mikor. De számlát sose kaptam még.
2013. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kezelési lapom van, arra rá van írva, mikor mit csinált, és mindig kiemeli, hogy őrizzem meg, hogy legközelebb is meglegyen, és ő az alapján nézi a garanciát is pl.


Számlát nem ad, de mivel nekem már kb a második kezeléstől bőven az ártáblázata alapján dolgozott (elsőre meg elég extrém időpontban vállalt el jófejségből), így nem is igényeltem. Ráadásul korrekt szokott lenni, jól dolgozik, emberséges, nem fogom szivatni.


De ha nem érzed korrektnek a fogdokidat, sztem érdemes váltani. Vagy feltenni a kérdéseidet neki.

2013. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!