Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánfogorvos és kontár...

Magánfogorvos és kontár munka. A haragon és rossz tapasztalaton kívül lehet vagy van értelme bármit tenni?

Figyelt kérdés

Egy évig jártam egy dokihoz pesten, aki amit csak lehetett rosszul csinált meg a számban, aminek köszönhetően szinte mindent újra kell most csináltatnom, amihez ő hozzányúlt. Egyrészt dühös vagyok, mert minden munkájáért fizettem, másrészt újra fizethetek és tűrhetem a szurikat meg a fájdalmat, amikor kicserélik a töméseket, amiket ő belegányolt a fogaimba. Mellesleg annyira jól cserélt ki egy tömést a felső 2-es fogamon, hogy fél év után letört a fog fele és muszáj volt koronát tetetni rá: kifúrta a fognyakamnál hátulról a fogat az íny vonalában, de nem tömött rá, így az a rész elég hamar elszuvasodott, félő volt h kitörik.


Nyilván más is találkozott már rossz fogorvossal, de az érdekelne, hogy utólag mit tudok tenni? Jó orvosnak gondoltam, egymásnak adják a kilincset a betegek nála, de szinte semmit sem tudok felmutatni a munkájából, amivel ne lenne hatalmas hiba. Szívesen visszamentem volna hozzá, hogy megköszönjem a segítségét, de fölöslegesnek tartottam az időt amit elpazarlok ezzel. Esetleg hivatalos panaszt is tehetnék ellene? Ha igen, akkor hol? Vagy csak szedjek hangyát..? :) Úgy gondolom, hogy ha már fizetek érte, akkor kritizálhatom a szolgáltatást, csak nem tudom mi ennek a módja...



2013. máj. 29. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvosi kamaránál tehetsz panaszt. Biztos kell majd független orvosi vélemyén is.

Nagyon megköszönném, ha a doki nevét nem is, de az utcát, ahol rendel, leírnád.

2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy járt nővérem is! Magánorvoshoz járt, mindig fizetett egy csomót, hol az egyik hol a másik fogába kezdett bele és teljesen elrontotta! Ő egy sztks orvossal megcsináltatta, ami ingyen volt! Sokkal normálisabb, mint az a barbár magánorvos!

Sajnos nem hiszem hogy tudsz mit csinálni!

2013. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barátom első kérdése az volt, hogy ugye eltettem a számlákat, amit adott az orvos, mert szépen visszamegyünk és ami fogamat egyértelműen ő rontott el, azért visszakérjük a pénzt. Egyrészt számlát nem szeretnek adni a dokik, meg is lepett a mostani orvosom, mikor kérés nélkül adta miután otthagytam egy jobb autó árát nála. Másrészt simán rámondhatta volna a fogaimra, hogy nem megfelelő ápolás miatt romlottak tovább, nem pedig azért mert ő kontár.
2013. máj. 29. 18:20
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt egy csomó orvosról van magánvélemény, ha érdekel valakit :)


[link]

2013. máj. 30. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz, hogy szétkürtölöd legalább a netes fórumokban a nevét, hogy mások ne járjanak így. Én is normális fogorvost keresek állandóan, kb. a 28.-nál járok, de egyikben sem tudok bízni. Utólag mindig kiderül, hogy amit csináltak, minden rossz volt és hiába járok évente többször fogorvoshoz, egyre kevesebb fogam van. :(
2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még hozzátenném, hogy amikor a fórumokban a dícséreteket olvassátok, azt sem szabad elhinni, mert gyakran maguk a fogorvosok dícsérik magukat álneveken.
2013. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én már azóta találtam jó fogorvost, ő közölte, hogy milyen fölösleges munkákat csinált jó pénzért az említett kontár fogorvos. Szóval ha érdekel, írj privit, megadom szívesen az elérhetőségét.


Most tudtam meg, hogy feljelenthettem volna ezt az orvost, állítólag manapság nagyon nagy divat feljelenteni a fogorvosokat. De már minden munkáját helyrehozattam mással, szóval túl sok alapot nem tudok felmutatni már, hogy mit csinált meg rosszul, hamarabb kellett volna ezt tennem.

2013. aug. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!