Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hidegre érzékeny tömött fog...

Hidegre érzékeny tömött fog kezelése, hogyan?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja kezdett fájni az egyik fogam mikor iszok/eszek hideget. Érzékeny mindenre ami nem szobahőmérsékletű. Előtte nem volt ilyen gondom. Mivel tudnék rajta javítani? Fogorvos mit tudna vele csinálni?

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2013. aug. 5. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is van pár tömött fogam amit még épp nem kellett gyökér kezelni, de nagyon le van fúrva, majdnem odáig és emiatt néha kicsit fáj, ezzel nem lehet csinálni, viszont ha neked nem ilyen mélyre van jutva, lehet hogy van egy kis rés/lyuk a tömés mellett, ilyenkor újra kifúrják és másik tömést raknak be.
2013. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az oldala kicsit meg van repedve de szerintem csak a zománc és egy kicsi réteg is hiányzik szerintem mert ott megbarnult a fogam. Köszi a választ lehet h újra betömetem hátha jó lesz mert 5 éves tömés és fél éve kezdett fájni de most már nem bírom idegesít:/ van mikor úgy belenyílal h 10-15 másodpercig is fáj.
2013. aug. 5. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha repedt, meg megbarnult tömesd is újra, lehet hogy azt a részt is lecsiszolja majd tömés előtt:)
2013. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!