Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos ilyen esetben ki...

A fogorvos ilyen esetben ki fogja húzni a fogamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha a felső szemfogam, (a csontfog) már kinőt az ínyemben, viszont még ott van a tejfog szemfogam is, akkor a fogorvos ki fogja húzni nekem a tejfogamat? Régebben, évekkel ezelőtt voltam fogorvosnál, akkor azt mondta, hogy majd idővel kinyomja a tejfogamat a csontfog, hát nem nyomta ki, hanem felül szépen kinőtt, majd utána pár évre rá visszamentem, akkor sem húzta ki, hanem menjek el röntgenre és fogszabályzás előtt húzzák és megcsinálják. Nem mentem el, mert nem volt pénzem rá. Fogszabályzásra most sincs, viszont nagyon zavar már a fog, plusz a szemfogam(csontfog) már nagyon kiáll az ínyemből és szeretnék megszabadulni a tejfogtól hátha valamennyire le tud nőni a csontfogam(a másik oldalon aránylag lenőtt). Ha nem akarok fogszabályzót, akkor a fogorvos hajlandó lesz kihúzni, vagy neki kötelessége mindenáron fogszabit ajánlani?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2013. aug. 13. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A tejfogat ilyen esetben ki szokták húzni, sztk-ban ingyen kihúzzák. Ne félj, nem fáj.
2013. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húzasd ki minél előbb!
2013. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!