Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni fájdalom? (nem...

Foghúzás utáni fájdalom? (nem a kihúzott fog helye)

Figyelt kérdés

Hétfőn kihúzták a bal felső szemfogamat mivel már elég rossz állapotban volt,a fogorvostól hazafelé jövet nem fájt,semmit sem éreztem mert elzsibbadt az arcom azon fele.Egy nappal később már kezdtem érezni hogy a mögötte lévő fogamban enyhe lüktető fájdalom tör elő,nem tartottam fontosnak hiszen azt gondoltam hogy biztos csak a húzás miatt van,de még aznap este felé jóval erősebben fájt de még ezis türhető volt.Ma folyamatosan fáj,viszketően lüktetve,nemtudom hogy ez természetes vagy azt a fogamat is húzni kéne.


Szerintetek miért van ez?



2013. aug. 14. 11:42
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges, hogy átsugárzik a fájdalom, húzás esetében nehezen lokalizálható, pontosan mi is fáj és hol.. A felső szemfogak gyökere nagyon mélyen van és nagyon kapaszkodik a csontozatba, szinte a legnehezebben mozdítható. Ha a mellette lévő fogaddal is lenne valami baj, azt mondta volna a doki.. azt gyanítom ez a fájdalom normális 3-4 napig, sajnos. Ha utána sem javul a helyzet menj vissza, mert lehet, hogy levált az alvadék ami a sebet védi a fertőződésektől.
2013. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már huzták a hátsó zápfogamat is,az a fog mögötti fogam is fály,nem félek mert neten kerestem azóta és azt találtam hogy "fantom-fájdalom" vagy is igazábol nem is fáj :D ez kicsit fura ..de mindegy,gyógyszer megoldja mindig ezt a problémámat,és köszi a választ
2013. aug. 16. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!