Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 évesen ciki a fogszabályzó...

14 évesen ciki a fogszabályzó fiú létére? Mert ki kéne húzni két állandó fogamat mit ajánlotok kihúzassam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Valaki már divat miatt rakat fel fogszabályzót (én anno azért hagytam fent még + fél évig, mert megtetszett).

Inkább most legyen 2-3 évig fogszabályzód, mint örök életedre ronda fogsorod.

Ha a fogorvos úgy látja jónak, hogy ki kell húzni, akkor sajnos hidd el neki, mégis csak neki van doktorija ebből :)

(bár nekem is mindenhol azt mondták, hogy 6-ot, de minimum 4 fogat ki kell húzni. Ezek nem normálisak, hát nem lesz mire rátenni a szabályzót xD

Aztán egy nő nagyon szépre megcsinálta a fogam 2 év alatt úgy, hogy egy darabot nem szedett ki.

Nem tudom hogy neked hogy néz ki a fogsorod, így nem is tudom megmondani, hogy muszáj-e kihúzni. De mondom, kérdezd meg a fogdokit, hogy biztos ki kell-e. Ha azt mondja igen, akkor ez van.

2013. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért első, ha látnád a kérdező fogsorát, meg tudnád mondani, hogy kell-e fogat húzni? :)

Csak mert a fogszabályozó orvosok is kizárólag röntgen- és lenyomat alapján, számolgatással tudják megmondani. :D

2013. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

egyáltalán nem ciki én is 14 (múltam) és 5 hónapja van fogszabályzóm és eddig két fogamat húzzták ki ami persze fontos volt és még ki fognak húzni lehet 2 vagy még 1-et

és ha doki ezt mondja akkor biztos hogy igaza van. Én is hülyeségnek találtam hogy felül ki kell húzni 2-őt de összeállt már a kép :) nekem még van hátra vagy két és fél év :( :D

2013. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem ki kellett 2fogamat huzni! Tokeletes fogsorom lett:):):) 14evesen inkabb mint 20evesen. Nekem brutalisan neztek ki a fogaim.1 evalatt tokeletes lett! Utana mar csak eszakait kellett;) 25/L
2013. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!