Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs ízületem tönkrement,...

Állkapocs ízületem tönkrement, valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem bírom rendesen kinyitni a számat, fáj is nagyon, most beültetnek valami vasszerkezetet is, nem is tudom, mennyibe kerül majd...
2009. okt. 29. 19:01
 1/6 anonim válasza:
Sajnos segíteni nem tudok,de félek nekem is tönkre fog menni,már nagyon kattog ha eszek régóta,hogy kezdődött nálad?hány éves vagy,én 32.
2009. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
31 vagyok. A doki azt mondta, hogy ilyen fiatalon elég gáz a dolog. Úgy kezdődött, hogy koptak a fogaim, közben rosszul harapok és az állkapocs ízület ezért tönkrement. Most már 2 hónapja be van ragadva és félik bírom kinyitni a számat, elég kellemetlen...
2009. nov. 13. 21:50
 3/6 anonim válasza:
Ugyanaz vagyok,nekem is rossza harapásom,nekem is mondta,h nem igazán lehet visszafordítani a dolgot,majd ha megcsinálták neked azt a beültetést kiváncsi lennék,hogy milyen volt.
2009. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gyuribacsika ***** válasza:
Sziasztok énis kíváncsi lennék beültették azt a vas szerkezetet vagy mi lett végülis ?
2010. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, na nem vasszerkezet van a számban, hanem egy harapásemelő sín. A vasszerkezet volt a fejemen, míg a doki bemérte a dolgokat+mintát vettem stb. most már bent van a sín (csak felül) 1,5-2 hónapja, de sajna az állkapcsom nem ugrott még a helyére, szóval járok 2hetente megnézetni, aztán ha visszaugrott, jön a következő fázis, rendbe tenni a fogaimat. Ennyi kb. SOTE fogpótlástani klinikájára lehet ilyen gonddal menni, a doki profi, szerintem beutaló nélkül is lehet, de az Sztk-ban adnak beutalót oda (én is ott kaptam) simán.
2010. júl. 13. 12:37
 6/6 gyuribacsika ***** válasza:
Kedves kérdező eltudlak téged valahol érni emailben vagy ilyesmi? Mert részletek is érdekelnének ezzel kapcsolatban ha szabad.
2010. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!