Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két napja zavartan beszélek,...

Két napja zavartan beszélek, sokszor megakadok, néha dadogok, a hangom is megváltozott, nehéz elmagyarázni. Volt hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
A férjem neurológushoz akar küldeni, egy egészségügyis ismerőse mondta neki. Tényleg ennyire komoly lehet ez?
2011. aug. 3. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem volt semmi ilyen gondod, most meg hirtelen lett, akkor orvos kell.Akár enyhe agyvérzés is lehet.
2011. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Doki!!!

Egy idősebb kollegámnál volt hasonló, érelmeszesedés miatt nyaki érelzáródás volt,amit megműtöttek.

2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat. 27 éves lány vagyok és eddig semmi hasonló bajom nem volt. 5 hónapja szültem, azóta a gerincem borzasztóan fáj terhelésre, lehet, ezzel van összefüggésben.

Holnap elmegyünk dokihoz.

2011. aug. 3. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok,babához gratula.

Sajna a gerincfájdalommal szerintem lehet összefüggésben,hisz ott rengeteg idegpálya fut minden irányba!

2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok:meg szabad kérdezni, hogy mit mondott a doki? Remélem semmi komoly!
2011. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi. :)

Holnap tudunk csak menni, de majd megirom.

2011. aug. 5. 01:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Megvizsgált alaposan, és azt mondta, egyelőre nem tartja indokoltnak a neurológust, mert semmi jele annak, hogy ilyen problémám lenne. Szerinte inkább csak valami fertőzés a szájban, aminek két héten belül el kell múlnia. Ha rosszabbodik, azonnal menjünk, ill. ha nem múlik két hét múlva sem.

Vagy még pszichés eredetűnek gondolja.

Hát reméljük, igaza van, és nem haldoklom.

2011. aug. 5. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy legyen,minden jót!!!
2011. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogínygyulladás fogkőtől, valamint bölcsességfog a csontban... Mindkettő kezelve lett, és TUDOK BESZÉLNI! :D
2011. szept. 29. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Az jó hír, hogy nincs komoly baj!Hogy a fog mennyi bajt tud csinálni!Elképesztő!
2011. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!