Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-ban lévő fogorvos tényleg...

Sztk-ban lévő fogorvos tényleg csak akkor cserélheti ki az amalgám fogtömésem ha (bizonyitottan) allergiás vagyok rá?

Figyelt kérdés
Elég csúnya a számban a (több) fekete tömés. Multkor rákérdeztem a dokinál sima sztk-s fogdokinál s azt mondta ha szerzek róla papirt hogy allergiás vagyok rá és problémát okoz akkor kicseréli.Egyébként nem... s küldött a magándokihoz. De az meg ugye sok pénz lenne..
2013. aug. 27. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor is köteles kicserélni, ha az amalgámtös már nem megfelelő pl.: nem jól zár, nagyon kopott, repedt stb. Ha cserére kerül sor, mondd meg, hogy te inkább esztétikus tömést szeretnél, amúgy pedig 2014-től nem lehet többé amalgámmal tömni. Egy fogászati asszisztens
2013. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy elég zavaró amikor beszélek de nem csinálta meg. Legalább egyet kellene megcsinálnia de nem hajlandó. Többi fent van és nem látszik. Jó lenne ha kicserélné,de mondjuk van nagyobb probléma is,elöször csinálja meg azt... aztán lehet addigra abból is kijön a tömés:D:D (Ma megyek du pont hozzá.)
2013. aug. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!