Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a fogfehérít...

Mi a véleményetek a fogfehérítésről, és ha az ártalmas, akkor milyen fogfehérítős fogkrémet ajánlanátok, v bármilyen más tippet fogfehérítésre?

Figyelt kérdés
A hangsúly a fogfehérítésen van.

2013. aug. 28. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fogorvosom álláspontja: igen, ártalmas minden fogkrém, ami fogfehérítő, mert karistolja, gyengíti a zománcot, és nem, nem ajánlja a fehérítést. Viszont az eredeti színére bármikor vissza lehet csinálni akár házilagosan, akár orvossal a fogaidat, és avval elégedj meg.

Nekem nagyon fehér a bőröm, az is rózsaszínes, a fog meg ugye sárgás fehér. Ha pici szined van, akkor fehérebb mellette a fog is, és a vörös rúzst el kell felejteni, mert a piros a fog mellett közvetlenül is optikailag sárgábbnak mutatja a fogat.

2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 28. 22:19
 3/5 fruzsivagyok válasza:

Én pont tegnap voltam fogorvosnál, zselés/világítós fehérítést csinált. Signal fogfehérítő rendszerrel dolgozik. Nagy szükségem volt rá, mert nagyon csúnyák voltak a fogaim. Iszonyú kellemetlen volt, rendesen fájt, de ma reggelre elmúlt a fogaim érzékenysége és nem fáj egyáltalán. Az ínyem még kicsit sebes, de az is meggyógyul pár napon belül. Az orvos azt mondta, hogy nem árt a fogzománcnak, én hiszek neki, mert nagyon precíz, korrekt ember, nem verne át. Egyelőre a színe nagyon szép. Állítólag, ha vigyázok rá, 2-3 évig jó lesz. Fogkőlevétellel együtt volt 50ezer forint.


Én biztatok mindenkit, hogy próbálja meg, persze nem mindegy, hogy hol. Csakis olyan fogorvosnál érdemes, aki nem húz le, és akkurátus - olyasvalaki, akihez már régóta jársz vagy akit ajánlottak.

2013. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 4. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

nNekem is 50ezer körül volt még 2009-ben. Azóta nincs vele bajom. Érzékeny volt után úgy egy hétig, de nagyon szép lett az eredmény.

Mondjuk én nem kávézom-teázom és figyelek rá. Nagy kávés voltam és undorító volt előtte.:(

Én csak ajánlani tudom, mert nekem nem ártott, de jó dokihoz mentem és betartottam minden előírást.

2013. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!