Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr Hegyháti Gábor fogorvosnál...

Dr Hegyháti Gábor fogorvosnál járt nár valaki, milyen tapasztalatotok van vele kapcsolatban, mint esetleg páciense?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 20:50
 1/4 anonim válasza:

Helló!

Mivel én is kerestem vele kapcsolatban infót, és nem találtam, ezért most megosztom itt, -mivel ma voltam nála-, hogy eddigi összes fogorvos közül a legalaposabb, legaranyosabb, és korrekt fogorvos!

(Gyökérkezelést csinált.) Mindent rendesen elmond, megnézi a többi fogadat is, tanácsokat ad, és nem a pénz miatt!

Nagyon félek a fogorvosoktól, de hozzá szívesen fogok visszamenni. Eddig az összes fogászati kezelésem felét sztk-ba, felét egy másik magándokinál Miklóson csináltattam, és persze melyikkel van gond? A maszekdoki által betömöttekkel. Szóval tényleg nem mindegy, kihez mész!!!

De dr. Hegyhátihoz, bátran, nyugodtan. És még a rendelője is, várakozója is olyan jó! Szól a zene, hogy ne halld a bentről jövő rossz géphangokat!

2011. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Voltam nála kiesett töméssel, addig a fogam egyáltalán nem fájt. Csinált gyökérkezelést +koronát rakott rá. Sajnos nem sikerült a gyökérkezelés, 1 év múlva ki kellet szedni azt a fogam, mert menthetetlen lett :(
2011. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nemrég jártam nála először. Nagyon alapos felmérést végez, látszik, hogy odafigyel a betegre és komolyan veszi a munkáját. Elmagyarázza, hogy mit miért csinál, és hogy te hogyan előzd meg a bajt. Kultúrált, kedves, de nem az a nyájaskodó típus. Az ár-érték arányban eddig a legjobb fogorvosnak ítélem meg, azok közül, ahol jártam (ő a negyedik kb).
2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wertewol válasza:
A legjobb fogorvosok közé tartozik akit ismerek. Voltam jó pár dokinál, vidéken és Bp-n, pl, profidentnél. Türelmes, alapos, precíz, pontos, lelkiismeretes, ja és kiválóan dolgozik. Nem "futószalagon" kezeli a betegeket, a megelégedettségük a legfontosabb számára és a problémamentességük.
2015. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!