Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetek azért pösze, mert a...

Lehetek azért pösze, mert a fogaim furán helyezkednek el?

Figyelt kérdés

Ha egymásra teszem/összeérintem az alsó és a felső fogsoromat,akkor csak a felső két középső(középső metszőfog) érintkezik az alsóval. Tehát nem így néz ki: [link]

Most lesz alsó meg felső fogszabályzóm. Lehetséges,hogy utána,miután kiveszik a fogszabályzót,nem leszek pösze?

Tudom hogy elég hülyeség,de ha valaki értette,akkor megválaszolja?



2013. aug. 30. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. Bár az is lehet, hogy azért fogsz pöszíteni, mert furcsa, hogy másként állnak a fogaid, de meg lehet szokni. Szükség esetén akkor már javítani lehet.
2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is össze-vissza álltak a fogaim és 5 hónapja van fogszabályzóm. A fogaim sokat változtak de a pöszeségem nem mivel ez egy beszédzavar. Persze nem azt mondom hogy kizárt hogy a fogaidtól van de érdemes felkeresni egy logopédust (én is azt fogom tenni).
2013. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!