Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a fogammal?

Mi lehet a fogammal?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja fogfájással küszködök. Többször is elmentem a körzeti fogorvoshoz, de sosem jutottam be a rendelőbe, mert három óra (!!) várakozás után eljöttem az éhség és a fájdalom miatt.

Tegnap este óta a fájdalmat az állkapcsomban illetve a két állkapocscsont közötti "toka" részen érzem. Leghamarabb hétfőn jutok el normális fogorvoshoz.

Mi lehet ez az átsugárzó fájdalom? Remélem semmi komoly.


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 31. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szuvas a fog, akkor valószínűleg már olyan mély, hogy folyamatos fájdalmat okoz. Ha inger nélkül folyamatosan fáj, akkor ez már pulpitis. Ha csak ingerre, aztán elhúzódóan fáj, de végül elmúlik, akkor pulpa-közeli a szuvasodás. Egy hónap alatt akár komoly gyulladás is kerekedhetett a gyökércsúcson. Az is lehet, hogy már nem menthető, de reménykedjünk benne, hogy minden rendben lesz :) Egy fogászai asszisztens
2013. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre találták ki az időpontot. Felhívhattad volna a dokit hogy fáj a fogad, kaptál volna időpontot és akkor nem kellett volna három órát (!!)várakoznod. Ez már a 21. század.
2013. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem értem, miért nem időpontot kértél.....
2013. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!