Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy baj, ha tegnap alig...

Nagy baj, ha tegnap alig tudtam használni a fogszabályzós gumikat?

Figyelt kérdés
Ottalvós bulin voltam, és hát nagyjából egész este ettünk valamit, chipset, csokit, popcornt, kekszet meg még egy csomó mindent és ezért nem tudtam berakni. Ez nagy baj? Mert tegnap 3-tól ma fél 11-ig alig volt bent. A másik, hogy az iskolában hogyan hordjam? Mert beszélni nehezen tudok vele, plusz ott is sokat szoktam enni meg nehezen tudnám visszarakni, mert a lány mosdóban mindig nagy tömeg van, mindenki előtt meg nem akarom berakni:( Hogy oldjam meg? Akinek van ilyennel tapasztalata az írjon. 15/L

2013. szept. 1. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nap nem a világ, én lassan két hónapja gumizok, rendesen hordom, de persze volt olyan, hogy jó pár óráig nem volt fent (elfelejtettem reggeli után visszatenni és úgy mentem el otthonról :D). Az iskolában azért hordjad, mindent meg lehet oldani. :)

Nem tudom, neked hogy kell gumizni, nekem felső 4-alsó 6, ez nem olyan látványos, sőt, kisebb dolgokat enni is tudok vele, berakni meg már nagyon megy akár a legnagyobb tömegben is, kicsit elfordulok és diszkréten odanyúlok, eddig senkinek se tűnt fel, akinek nem mondtam. :)

Mondjuk neked ha beszélni nehéz vele, akkor gondolok valami durvább van, szerintem ha nagyon nem akarod a mosdóban csinálni, akkor menj be az egyik wc-be, senkinek nem kell tudnia hogy te most ott mit csinálsz. De amúgy hidd el, az emberek nagy részének fel se tűnik ha előttük csinálod, a másik részét nem érdekli, a maradék esetleg csodálkozni fog mert ilyet még nem látott, de semmi ciki vagy gáz nincs benne. :)

2013. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos van pár hülye osztálytársam, akik rögtön észreveszik, mert elég látványos, tükör nélkül meg nem tudom berakni mert bonyolult:(
2013. szept. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!