Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ajánlotok bölcsességfog...

Mit ajánlotok bölcsességfog húzás után?

Figyelt kérdés
Most húzták ki 2 fogamat,egyet fölülről,a másikat alulról.Miért nem szabad köpni?Mit egyek?Milyen alternatív fájdalomcsillapítók vannak a cataflam helyett amik hatásosak?Meddig fog vérezni?Előre is köszi a válaszokat!

2013. szept. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tejterméket pár napig semmikép ne egyél ne hogy a seb elfertőződjön.
2013. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem hétfőn húzták ki, de csak egyet. Én cataflamot szedek,szerintem más nem nagyon jó rá, csak az ilyen erős fájdalomcsillapítók, meg jegelem. Nekem a vérzés aznap estére elmúlt. Enni én nem nagyon tudok már fogytam 2kg-t. Amikor kihúzták én, aznap egy ilyen kismackót (piskóta) próbáltam legyűrni. Aztán krumplifőzeléket, mert ahhoz nem kell tej, meg levest ettem eddig. Szerintem köpni, azért nem lehet, mert a fogad helyén most lesz egy véralvadék, amit nem szabad megsérteni, sem szívogatni, köpéssel a levegő miatt, lehet, hogy gubanc lenne. Mondjuk nekem összevarrták, nincs véralvadék azt, hiszem. Még nem tudtam megnézni. Jah és rágni fontos, nehogy szájzárat kapj, vagy próbáld picit kinyitni, becsukni és újra. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Kitartás.
2013. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha sima húzás,akkor algopirin vagy hát más hasonló erősségű fájdalomcsillapító is jó.Nem szabad köpni,nehogy kijöjjön az alvadt vér a sebből.Vérezni nem vérezhet már egyáltalán azután,hogy a gézt kiveheted.Tejterméket egy hétig nem lehet elvileg enni/inni.Mindent mást igen,de a másik oldalon egyenlőre.Érzed úgyis ha már kényelmes lesz ott is.Fogmosás 24órán belül ne legyen,utána is arrafelé csak ésszel.ÉS hát ne öblögess...Nekem fenn húztak kettő bölcsességet már,kedden meg műtik az egyik alsót,rá 1 hónapra majd a másikat is.
2013. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!