Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két napja (szerda du 4. -kor)...

Két napja (szerda du 4. -kor) műtötték ki a bal alsó bölcsességfogamat, elég hosszú ideig tartott kiműteni, kb 1 órán át sajnos. Viszont most néha szivárog a vér valahonnét, nem tudom melyik varratból, normális ez?

Figyelt kérdés
Főleg akkor szivárog, mikor kicsit kijjebb húzom a számat, mert van egy kis szájzáram is, bár a kanál még belefér :) viszont ha kicsit feszegetem, akkor szép lassan sötétvöröses vér kezd el folydogálni lefele, a 6-7es fog melletti íny környékéről. A melegvizes sós öblögetésről ki mit tud, mennyire jó, mennyire árt? (és nem feltétlen ölbögetés, csak fejbillentés jobbra-balra,óvatosan)

2013. szept. 6. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia .Nekem nem tanácsolt semmilyen öblögetést az orvosom ,szájvizet is (ha valaki akar) kizárólag varratszedés után . Szerintem minimális vérzés még előfordulhat . A szájzárral kapcsolatban nincs tapasztalatom ,szerencsére nekem nem volt pedig 2 bölcsességfogamat műtötték ki és több fogamat tömték egyszerre (igaz altatásban ;-) ).
2013. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Nekem júniusban műtöttek ki 2 bölcsességfogat, azzal nem volt gond, már másnap jól éreztem magam, alig fájt ,enni is tudtam.


Viszont a mostani kettővel megszenvedek sajnos, pedig pont hogy ezek tüntek a jobbik esetnek, az egyiket kiszedte rögtön, a másikat, ami szintén 5 percesnek látszódott, 1 órán át húzta sajnos. Nade nem a doktor tehet róla, szarok a fogaim :)


Azt tapasztaltam inkább, hogy ha kicsit jobban feszegetem a szám, akkor vérzik.

2013. szept. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!