Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez bölcsesség fog vagy valami...

Ez bölcsesség fog vagy valami más lesz?

Figyelt kérdés

30 percig egyáltalán nem fáj sehol, majd 10 percig olyan erős fájdalmat érzek a bal ínyemben, hogy legszívesebben kiugranék az ablakon. A fájdalom elterjed egészen a halántékig. A kb 10 perc után szinte semmi fájdalmat nem érzek. Lyukas fog nincs ott, és nem is tudom behatárolni, hogy honnan jön a fájdalom. Talán az ínyem hátuljából. Előbbre is volt már, hogy fájt 1-2 napig, aztán hirtelen megszűnt. Most pénteken reggelt kezdődött.

Érdekes, hogy pénteken csak délelőtt fájt a fogam, és a fájdalom átterjedt a fejemre. Egész nap úgy hasogatott a fejem, hogy majd megőrültem.

Most töltöttem a 20-at.


2013. szept. 7. 23:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, és a fülem is szokott fájni ettől.
2013. szept. 7. 23:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bölcsességfog.Nekem is most jött volna kintebb,ha lenne helye.Nekem az ínyem fájt nagyon,meg a nyirokcsomók és tompán sajgott a többi fogam is,aztán fekve a fülem is.

De egyébként teljesen máshol levő lukas fog is átsugározhat.

Ha nem múlik,menj fogorvoshoz,mert ha nincs hely a fognak,ki kell műteni. ( Én kedden megyek az egyiket kiszedetni ebből az okból :S )

2013. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!