Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyógytömés érzékeny?

Gyógytömés érzékeny?

Figyelt kérdés
Gyógytömés van benne, tegnap csinálta a gyökérkezelést, 2 és fél hét múlva kell mennem vissza. Fogok tudni rendesen enni? mert másik oldalon tudok, lassan óvatosan, mert ha összeér a másik oldalon is fáj! Normális? ez lesz addig míg vissza nem megyek? És nem sok a 2és fél hét?

2013. szept. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomásérzékeny lehet pár napig elvileg.Meg lehet ha gyulladt akkor amiatt fáj.Nekem egy hete kezdte és szintén gyógytömés van benne.Én 25.-én megyek újra,tehát nekem is 2,5hét lesz.Bár nekem a keddi fogműtét miatt halasztódik ennyit,mert így két hétig nem nyúl a számba a doki.
2013. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem sok a 2,5 fél hét?
2013. szept. 12. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős marad a fájdlaom, akkor menj vissza előbb, mert lehet még gyulladás és a tömés nem engedi a gennyet távozni.
2013. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meg akkor elvileg az érzékenység és el fog múlni
2013. szept. 12. 15:03
 5/7 A kérdező kommentje:
oké rendben. köszi, akkor ha összeér nem szabad majd h fájon 1 pár nap múlva? és ha nem múlik akkor vissza?
2013. szept. 12. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyhe érzékenység lehet még jó ideig, csak ha nagyon erős a fájdalom, akkor menj vissza előbb.
2013. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
majd megint szúrit kapok?
2013. szept. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!