Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájpadlásomon érzékeny fehér...

Szájpadlásomon érzékeny fehér kis dudor mi lehet?

Figyelt kérdés
Alappból nem fáj,csak ha a nyelvemmel piszkálom,pici puklit érzek,tesóm meg nézte,azt mondja fehér hólyag szerű.De én nem érzem hólyag állagúnak a nyelvemmel.Jó ideje van már ott.Inkább estére válik érzékenyebbé.Nem rémlik hogy meg égettem vagy meg sértettem volna.Ha úgy is lett volna már rég el kellett volna múljon.
2013. szept. 8. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
minden fogad megvan, mert lehet hogy az egy fog. nekem is onnan műtöttek ki szemfogat. a fogorvosok eleinte észre sem vették hogy a szemfogam helyet záp fog van, aztán jó pár évvel ezelőtt az egyik egyszer csak észre vette, röntgenezett, így biztos volt. nagyon megijedtünk, több évig jártam fogorvoshoz, eleinte csak éjszakai fogszabályzó ami semmit nem ért, aztán átmentük egy szakrendelőbe, ott állandó fogszabi, foghúzások, 1-2 év múlva pedig műtét és most már a helyén van.
2013. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!