Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sikerült már valakinek agykont...

Sikerült már valakinek agykontrollal vagy valami más természetes módszerrel a kihullott fog helyén újat növeszteni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a gyerekeknek tejfog elvesztése után. Minden egyéb esetben sajnos fogorvos segítségét kell igénybe venni.
2013. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hogyne, még gerincműtétet is. Élőben ment a Budapest TV-n.
2013. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 drakopet válasza:
60%
Ahogy az előttem szóló kifejtette az egyetlen lehetséges módja ennek ha tejfog hullott ki, egyébként biológiailag lehetetlen.
2013. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Te az agykontrollt "természetes módszer"-nek tartod?Egyébként ez mindenkinek sikerült,mert egyedül a tejfog "hullik ki",és annak a helyére nem növesztik az új fogat,hanem magától nő.
2013. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint anomáliáról (csodáról?), számoltak be már ilyesmiről a bulvársajtóban. (De erre a célra elég, ha a paciens elmeséli, hogy ezt a fogát egyszer már kihúzták, és lám,újra kinőtt.) Elvileg nem lehetetlen (az én tudásom szerint, ami nem mérvadó), de ezt egy fogorvosnak kellene megmondani.
2013. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élőben is találkoztál már ilyen gyógyítással-műtéttel, vagy csak a tévék showműsorában, bulvársajtóban?
2013. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senki Márk ***** válasza:
100%

Elméleti szinten végrehajtható biológiai szinten, hiszen csak egy új fogcsírát kell szintetizálnia a szervezetnek. Kicsit erőltetetten ugyan, de ez elképzelhető folyamat, utána az új fog már kinőhet annak rendje és módja szerint.

Ellenben!!!: eddig még senkinek sem sikerült a jegyzett csodák történelmében fogat növeszteni.

Ugyanez genetikai sebészettel is kivitelezhető az őssejtjeidből, ellenben ha hiányzik a fogad, mert rossz volt, akkor ugyanolyan szuvasodás és/vagy gyulladáshajlamos fog nőne, szóval ha lenne reális esélye a dolognak, sem ajánlanám jó szívvel.

Ennek ellenére én is sok ostobaságot, vagy annak tűnő dolgot kipróbálok a mai napig is, úgyhogy ha van kedved, akkor állj neki vizualizálgatni egy szépen szabályosan kinövő fogat.

2013. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Josephine Harkay ***** válasza:
Eddig csak azt hallottam hogy cápáknál és aligátoroknált pótlódik egy-egy kihullott fog életük folyamán.
2018. márc. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jácint78 ***** válasza:
2020. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!