Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már valakinek kerámia...

Volt már valakinek kerámia fogszabályzója? (olyan) a grót nem átlátszó, hanme fémszínű) Mennyire látszik?

Figyelt kérdés

Tényleg mindig cserélgetik a grót vastagságát?

a vastag az nagyon vastag?


ezzel am semmi bajom nem lenne,de kiálló nagy fogaim vannak,szóval szerintem jogosan aggodok hogy hülyén fog kinézni.



2013. szept. 18. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az van, de úgy, hogy maga a breki kerámia, viszont a drót fém és ami a kettőt "összeköti" az is fém, először az is valami fehér anyagból volt, de az idővel besárgult. Viszont annyira nem látszik, hogy volt ismerősöm aki tudta hogy van fogszabályzóm, de egy beszélgetés során kérdezte hogy levették-e, mert nem látta. Sőt, fényképeken se látszik (persze ha közelről fotóznak akkor látszik, de amúgy nem, nagyon szép :) )
2013. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :) hát akkor ez elég bíztató :D és be tudod csukni a szád tőle? mert én ettől félek..

nem tudsz egy képet linkelni,amihez hasonló?

2013. szept. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!