Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most kaptam meg a levehető...

Most kaptam meg a levehető fogszabályzómat. Ez normális?

Figyelt kérdés

Több, mint egy évig volt állandó és most kaptam egy ilyet:

[link]


Folyamatosan kell hordanom, kivéve az evést és a fogmosást...De nem tudom teljesen összezárni a felső és alsó fogsoromat és szerintem egy nagyon kicsit pöszén is beszélek. Ez normális?



2013. aug. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Valószínű, hogy még több időre van szüksége a fogaidnak, hogy rendbe jöjjenek. Ez legalább átlátszó. Amgy én is kaptam kivehető fogszabályzót a rendes fogszabályzóm után :) mondjuk én csak éjszakait
2013. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NEM TUDOM LESZEDNI!!!!!!!!!!Rohadtul fáj, ha megpróbálom!!!
2013. aug. 13. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig az ilyen típusút muszáj leszedni...mert enni nem lehet vele. Amúgy csak az első pár napban fog nagyon utána elmúlik a fájdalom, ha fogaid már elkezdtek beállni..addig meg maradnak a pépes kaják...átérzem a helyzetet hidd el
2013. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha hátul lehúzom, akkor az fáj az első fogaimnak és ott pedig nem tudom lehúzni
2013. aug. 13. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld egyszerre, pár ujjad a hátsó részén, pár az elsőn...hátha úgy menni fog...amúgy visszatenni is pocsék lesz..e elmúlik pár nap alatt
2013. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már úgy is próbáltam...
2013. aug. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!