Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lecsiszolták a felső fogaimat....

Lecsiszolták a felső fogaimat. Iszonyúan fájnak, érzékeny. Meddig tart? Kezd elegem lenni a tejbegrízből, és a langyos kakaóból. Csak normális tanácsokat fogadok el.

Figyelt kérdés
Jövőhéten teszik fel az új koronákat.
2013. szept. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó pár napig, nekem vagy két hétig. Én ilyen Sensodyne repair szoktam használni azzal pár nap alatt elmúlik+mehet rá hetente 1x Elmex zselé. Mást sajnos nem nagyon tudsz tenni, a csiszolástól mindig érzékenyek.
2013. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem régen csiszolták le két fogamat, de én mindent megettem amit nem kellett nagyon megrágni. Ittam nem hideg szörpöt. Nekem két hétig tartott. Még dolgoztam is így telefonos munkát. Szóval egész nap beszéltem vele. Sok-sok kitartást kívánok
2013. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Lesújtó, hogy két hét. Na mindegy, ezt is kibírom, mint a csiszolást.
2013. szept. 20. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ha teheted csomagold be őket alufóliával, akkor nem lesz annyira érzékeny. én is ezt tettem. addig érzékeny, amég nem húzzák rá a porcelánokat.
2014. nov. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!