Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet a nyelven, nyelvgyökön...

Lehet a nyelven, nyelvgyökön szemölcs?

Figyelt kérdés

Egészen hátul a nyelvemen, már majdnem a toroknál kezdtem érezni valamit...olyan volt, mintha megtapadta volna az ételmaradék. Aztán most megnéztem tükörbe amennyire tudtam. És úgy látom mintha a nyelvgyöknél lenne egy-két hólyagocskám. Mintha szemölcs lenne?

Ez lehetséges? Nagyon megijedtem. Mitől lehet? A mandulámmal régebben volt gond, ki is kellene szedni, de nem hiszem hogy ez attól lenne...Segítsetek légyszíves. Amint tudok elmegyek fül-orr-gégészhez, de most nagyon megijedtem. Olyat már hallottam, hogy van akinek a hangszálain volt szemölcs, és ettől fura volt a hangja...én nagyon nem szeretném ezt. Lehet ez hpv? vagy még rosszabb esetben daganat?


2009. nov. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátul a nyelven megnagyobbodott ízlelőbimbók vannak nekem pl., nemrég vettem észre, de valszeg korábban is megvoltak, csak nem nézegettem a nyelvem hátul. Ezek ugyanolyan színek mint a nyelv, csak így jobban kiemelkednek meg nagyobbak. Ha neked is ilyen van, akkor az szerintem természetes.
2009. nov. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ilyen, és nem éreztem....lehetséges, hogy begyulladtak ezek az ízlelőbimbók?
2009. nov. 6. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ott kis dudorok. A mandulámat nekem is ki kellett venni. A doki azt mondta, hogy azok nyelvgyök mandulák, olyan szövetek amik átveszik a mandula szerepét. előfordul, h megduzzadnak.
2009. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukám 4 éve érzett a nyelvén egy hólyagot. Az orvos azt mondta semmi, elmúlik. Mostanra a nyelvéről a torkán is tumor van, a tüdején..nem folytatom.
2010. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is pont ilyen ételmaradékos érzésem van, látok ott szemölcsöt, nekem is most kellett januárban kivenni a mandulám, elsősorban kérdezöt kérdezem, h rájöttek-e már neki mi volt az?
2010. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!