Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zavar már nagyon. MItcsináljak...

Zavar már nagyon. MItcsináljak vele?

Figyelt kérdés

Örököltem az anyukámnak az anyukájától elég rossz fogakat de csak az elsö négy az ami a fogorvos szerint elég hamar elfog tünni ha nem csináltatom meg, elmentem vele fogorvoshoz(házi orvosos) és azt mondta 140.ezer de mivel nincs annyi pénzem és kb. 2 év lenne mire ösze raknám mert még tanulok és diákfizetésem elég kevés. Eléggé zavar és nem tudok önfeledten mosolyogni mert mindig zavarba jövök ha valaki megnézi.

Hol tudnák nekem megcsinálni ingyen vagy olcsobban?


2013. szept. 23. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan helyeket keress, ahol diákok dolgoznak, ott csak az anyagköltséget kell megfizetned.

Mennyire rosszak?

2013. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem járok körzeti fogorvoshoz, de ott ingyen csinálják meg legjobb tudomásom szerint. Szerintem fizeti a TB. És az is tuti, hogy vannak gyakorló létesítmények, ott pedig a fogorvos hallgatók csinálják, és az is ingyenes.
2013. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a fenti első 4 a nagyon rossz.És a körzetis is pénzért csinál koronát rá,mert a technikust ki kell fizetni.Nekem egy darab lesz 22 ezer forint.Ingyen és olcsón se fogják sehol...Lehet olcsóbban,de 20 ezer per darabnál kevesebbért nem fogsz találni.
2013. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!