Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettenetesek a fogaim. Mennyib...

Rettenetesek a fogaim. Mennyibe kerülne megcsináltatni?

Figyelt kérdés

8 fogamat ki kell húzni, amit lehet egyiket sem lehet szokásos módon kihúzni, tehát műtétileg kellene.

12 fogra ráférne egy tömés, nem látszódik rajtuk, hogy baj lenne velük , de a fogorvos szerint előbb utóbb elromlanak. Fehér tömést szeretnék. Ha már egyszer megcsináltatom legyen szép is.

1 fogra vagy korona vagy héj vagy valami egyéb kéne.

szeretném fehéríttetni is az egész fogsorom

6 fog helyére lenne mindenféleképp szükség implantátumra, ha nagyon mosolygok ezek látszódnak ki - 3 még nincs kihúzva, de rossz, 3 helyén pedig fogpótlás van. 3 fog egymás mellett van ezt meg lehetne oldani egy implantátummal? Mert úgy tudom képes megtartani.

Szóval a számok alapján kiderül, hogy nincs sok egészséges fogam.

A műtéti foghúzáshoz ugyebár altatásért is kell fizetni.

Én úgy mindennel együtt , utazás, tömések, húzások, implantátumok stb.... kb. 1.800.000 forint körüli összegre gondoltam, hogy ennyibe kerülne. Ez így reális? Vagy sokkal többre számítsak?



2013. szept. 29. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Sokkal többre. Én legalább 3 millióra tippeltem volna. De ezt meg kell nézetni, és árajánlatot kérni. Attól is függ hol és kivel csináltatod, de a 2 millió szerintem nagyon kevés.


De szerintem nem ennyire szarok a fogaid, hanem csak betege vagy agyilag.

2013. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az a legjobb ha elmész egy általános állapotfelmérésre egy klinikára, vagy fogászati központba. (pl smile center). Ott egy ingyenes állapotfelmérés után kb fél órás konzultációban megbeszélitek a dokival,hogy milyen kezelésekre lesz szükség, te mit szeretnél a doki hogy látja és elkészíti az árajánlatot személyre szabottan. Tippelésekkel nem mész sokra.
2013. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!