Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó miatt ki kell...

Fogszabályzó miatt ki kell majd szedni mind a 4 bölcsességfogamat. A Mária utcai rendelőben szeretném megcsináltatni. Kérhető ott altatás?

Figyelt kérdés
Egyik se nőtt ki még...Ráadásul az alsó kettő teljesen ferdén nő.
2013. jan. 18. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a doki hogy ki kell húzni mind a négyet, plusz a szemfogaimat is. Aztán máshova mentem, ahol cserélhető íves fogszabályzót kaptam és az égvilágon semmit nem kellett kihúzni :)

Teház nem biztos, hogy ki kell húzni.

Bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésre, de gondoltam nem árt tudni ezt.

2013. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gond.:) Nekem ez már a második hely de ugyan ezt mondták...túl nagyok a fogaim sajnos az állkapcsomhoz képest.Plusz a bölcseségfogak folyamatosan tolják őket össze mert rosszul nőnek, szóval elkerülhetetlen a kivételük.:/
2013. jan. 18. 21:11
 3/6 A kérdező kommentje:
bölcsességfogak*
2013. jan. 18. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, h csak értelmi fogyatékosoknak van ott altatás
2013. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, a bölcsességfogak általában nem ragaszkodnak a nevükben említett tulajdonsághoz :)

Egyébként egyik barátomnak is kiműtötték a bölcsességfogait, de őt nem altatták, mondta is, hogy utána nem volt valami kellemes, mert nagyon szélesre kellett tátania a száját. Tehát szerintem általában nem altatnak közben, mert komplikáció esetén nehéz lenne kezelni az öntudatlan beteget.

2013. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! kérhető az altatás, de megpróbálnak lebeszélni róla, erősen kell győzködni őket, hogy te csak is kizárólag altatásban szeretnéd és egyszerre a fogakat kivésetni. Nekem most vésték ki ott az alsó bölcsességfogam egy hete, nekem is feküdt nem volt még kinőve, szintén fogszabályzáshoz. Én nem győzködtem őket, mert csak 2 bölcsességfogamat kell kivésni, de most már bánom. Mert nagyon rossz élmény volt. A barátnőmnek szintén itt a Mária utcában egyszerre 3-at vettek ki ő kérte az altatást, és úgy csinálták meg neki. Csak ahoz sok vizsgálat szükséges : ekg, röntgen, vérkép stb.
2013. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!