Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valaki akinek muteti uton...

Van valaki akinek muteti uton tavolitottak el a bolcsesseg fogat? Tapasztalat!

Figyelt kérdés
Most derult ki, hogy muteni kell. Min. harmat, de lehet mind a negy. Milyen a mutet? Utana a faj sokaig. Oszinten bevallom, felek tole. :/

2013. szept. 30. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia . Ha van rá módod ,csináltasd altatás alatt ,úgy egyszerre túl leszel rajta :-) ! Én altatás alatt csináltattam ,2-t vettek ki feltárásos beavatkozással ,a többi az fog tömés volt . Arról nem tudok nyilatkozni,hogyan csinálták ,mivel szerencsére (!) nem éltem meg . Viszont a gyógyulási idő is zavartalan és fájdalommentes volt .Még csak fájdalomcsillapítót sem kellett szednem . Én magán fogorvoshoz járok ,de (nem tudom hol laksz ) van Budapesten kórház ,ahol megcsinálják tb-re .
2013. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem a műtét része a rémes hhisz érzéstelenítenek, hanem utána.


de ez leginkább szerencsefüggő, h a foggyökér mennyire mély, mihez kapcsolódik...az egyik oldalamon atz idős prof vette ki, 50 éves rutinnal - az bedagadt pár napra, jegelnem kellett, másik oldalamat fiatal orvos csinálta ugyanott, az az oldalam nem dagadt egyáltalán.

De összességében nem volt rémes visszaemlékezve, a mandulaműtét sokkal rosszabb volt :)

2013. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mutet lesz. Ez biztos mert minimum kettot de lehet mind a negyet ki kell. Sok ilyet olvastam a neten es en is inkabb attol felek mi lesz utana. Mikor mar elmulik az erzestelenito. Olyan erzesem van mintha a vagohidra kene mennem. Raadasul a felsok nagyon durvan fel vannak nyomodva. Atkozottul felek.
2013. szept. 30. 12:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Amugy Belgiumban elek. Itt lesz a mutet is! Otthon magandoki egy szoval nem mondta hogy ki kell szedni pedig volt rontgen. Itt egy lyukas fog volt aminek az oldalan el kezdett fajni a bolcsessegfogam. Akkor csinaltak rontgent es mar kozoltek is hogy van egy utam a korhazba! Nem vagyok mar gyerek, de a konnyem kijott.
2013. szept. 30. 12:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves masodik Valaszolo! Ha a felsok nagyon fel vannak nyomodva akkor bajban leszek?
2013. szept. 30. 12:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek ,nagyon nem ! Ha javasolhatom ,minél hamarabb ess át rajta .Én megmondom neked ,nagyon megszenvedtem a bölcsességfog műtétet . Lehet mondani ,hogy nem fáj ... de az az igazság ,hogy igenis fáj .Nekem nagyon kellemetlen volt (az ismerőseim is hasonlóképpen vélekednek ) . A gyógyulás nem volt vészes ,szerencsére szájzárat sem kaptam .Jobbulást !
2013. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat csutortokon megyunk a Dokihoz akihez atiranyitott a fogrovos, hogy megvizsgaljon. Gondolom akkor majd felvilagosit, hogy mi a helyet. Valoszinu altatva leszek. En inkabb az utana levo resztol felek. Nekem ne mondja senki, hogy nem faj utana. En is latom a rontgen foton, hogy a felsok megdolten fel vannak nyomodva rendesen. Azt onnan kihuzni nem lehet csak ugy!
2013. szept. 30. 13:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Rakerestem a neten, hogy bolcsessegfog rontgen. Hat vannak szepek, de olyan ahogy nekem kinez, egy sincs. Azt hiszem meg fogok en ezzel szenvedni.
2013. szept. 30. 13:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia . Első vagyok ,aki altatásban esett túl bölcsességfog eltávolításon. Esküszöm nem kellett kapkodnom a fájdalomcsillapítót ,viszont ami kellemetlen volt ,amíg a varratok bent voltak (egy hétig ) az étkezés kínkeserves volt . Nekem nem dagadt be az arcom ,nem volt szájzáram de a jegelést nem hanyagoltam .
2013. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Remelem, en is meguszom es nem kell nagyon szenvednem vele. Jol megaldott engem az eg ezekkel a fogakkal. Most mar tudom legalabb, hogy miert olyan csale a fogsorom. Ezek a kis mocskok hatulrol, titokban toltak a tobbit. :)
2013. szept. 30. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!