Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért szuvasodik a fog?

Miért szuvasodik a fog?

Figyelt kérdés

Miért szuvasodik a fogam, amikor napi rendszerességgel tisztítom? Elvileg tisztán tartás esetén nem szabadna szuvasodnia...


Egyébként voltam gyökérkezelésen vele a tegnap. Akik voltak már, azoktól kérdezem, hogy nekik is ennyire fájt? Egyszerűen kibírhatatlan volt az a pár másodperc, amikor az idegeket fúrta szét (annak ellenére, hogy kaptam érzéstelenítőt). Soha nem éreztem akkora fájdalmat, mint abban a pár másodpercben... Most betettek valami gyógyszereket, ami kiöli az érzőidegeket, meg egy tömést. Ezután mit fognak még csinálni?


2013. okt. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Juj nekem letört az első fogam és nekem gyökérkezelés nem fájt le is kaptam magam me beleszurt egy vagy tűizét nagyon durva :D na de aszt a cucot nekem 2-3 szor is berakata(1-2 hónap) a fogamba és anyám nem engedte a koronát ezé ujra épitette ien pasztábol (200+) nagyonjó lett doki is hivta a többit aszt ott mutogatta a fogam meg lefényképezték nekem ez jó élmény volt
2013. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hete csináltak gyökérkezelést ez volt az első két szurit kaptam és egyáltalán nem éreztem semmit pedig attól féltem h fájni fog de nem fájt. Én is gyógyszert kaptam bele meg ideiglenes tömést nem tudom h mi lesz utána én kedden megyek vissza majd ha gondolod megírom mi volt :)
2013. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem most csinálják. Már teljesen fel is volt dagadva az íny körül, tele volt gennyel. Nekem elsőnek megfúrta a fogam és minden nap ilyen tűvel egyre közeledett felfelé, és mivel nem bírt a genny távozni, kétszer is megvágták az ínyem. Én ekkora fájdalmat érzéstelenítővel még életemben nem éreztem. Hazafelé erős szívszúrásom volt, nagyon szédültem, ilyen lüktetést még a fejemben sem éreztem. Holnap megyek a gyógyszeres tömésre, én napok óta cataflán, panadol extra és saridonon élek.

Kitartást kívánok neked.

2013. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!