Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Részleges kivehető fogsor,...

Részleges kivehető fogsor, felső. Hogy vegyem ki? Hogy fogjam meg, hogy ki tudjam venni?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! Segítséget szeretnék kérni, mert ez nekem még nagyon új dolog. Most érkeztünk el odáig, hogy a felső fogsoromból 1 híján az összeset kihúzták, és vettem egy fent említett műfogsort, de amikor felhelyezték szorosnak éreztem és nagyon erősen nyomta a fogorvos, ezért is estem kétségbe. Nem találtam sehol információt arról, hogy hogy szokták kivenni! Kérlek segítsetek! Köszi előre is!

2013. okt. 12. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ez attol fogg, hogy hogyan van rogzitve, hany foghoz van rogzitve illteve milyen a behelyezesi irany... a fogorvosnak mindenkepp meg kellet volna tanitania ra...ha nem megy, menj vissza, mert fontos, hogy rendszeresen kivedd es tisztitsd
2013. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!