Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog húzása mennyive...

Bölcsesség fog húzása mennyivel rosszabb mint a sima őrlőfog húzás?

Figyelt kérdés

Felső bölcsességfogamat fogják húzni, teljesen kinőtt, de picit oldalra nőtt, viszont teljesen ki van nőve. Amiért húzzák,az az hogy szuvas és le is tört egy darabka belőle. De most egyébként nem fáj.


A fogdoki azt mondta, ne menjek éhgyomorra de ne is egyek túl sokat előtte. Ezt miért mondhatta? Valami olyan szurit fog adni, ami leviszi a vércukrot, vagy eltér az átlagos injekciótól? Az nyilvánvaló, hogy utána nem ehetek majd sok dolgot, de ezzel rám hozta a frászt, hogy miért mondhatta..


És mennyire másabb egy ilyen húzás egy sima őrlőfog húzástól?


Leírnátok miket tapasztaltatok?


2013. okt. 12. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Foghúzás előtt nekem fájt a bölcsességfogam, mert lukas is volt, félre is nőtt...

Ugyanolyan érzéstelenítőt fog adni mint bármely fog húzásakor, csak a beadás helye a különbség. Legalábbis ha logikusan végiggondolom, nem tudom miért adna más injekciót, de nem értek hozzá. Ugyanolyan zsibbasztót kaptam mint máskor.

Nekem könnyen kijött, utána kevésbé fájt a helye.

Valószínűleg azért mondta hogy egyél előtte, mert utána pár óráig ne egyél, hogy el tudjon állni a vérzés...

2013. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!