Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogköztisztító kefe ti használ...

Fogköztisztító kefe ti használtok?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál aki a kezelés után megjegyezte ,hogy a szájhighéném nem megfelelő :( azt mondta gyulladt az ínyem és van fogkövem.A következő kezelés előtt azért felmentem a netre és körülnéztem(naponta kétszer mostam fogat és sokáig síkáltam megfelelően)No de nem elég.Aztán azt mondtam magamban ha ő azt mondta így is van és akkor nekem tennem kell lépéseket.Tehát kísérletezni kezdtem .Vettem egy elektromos fogkefét és nekem bevált nagyon jól tisztít illetve felfedeztem a fogköztisztító kefét amit szintén használok és elképedtem ,hogy milyen szépen kitakarítja a fogak közét (bár eleinte kivérzett a lerakódás miatt ) ,de nem is értem ,hogy eddig miért nem így csináltam remélem,hogy most már jobb lesz a diagnózis:) Tehát ti használtok és mióta és hogy vált be?

2013. okt. 15. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne azt használd, hanem fogselymet. Azt viszont mindenképp!! Nekem is azért romlott el sok fogam (hiába ügyeltem nagyon a szájhigiéniámra), mert nem használtam fogselymet. A fogköztisztító kefe azoknak való, akiknek fogszabályzójuk vagy műfogsoruk van.
2013. okt. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja: neked fogselymet kellene használnod. a fogköztisztító kefe másra való. Vagy ha használod is (akkor azt teljesen feleslegesen teszed), nem helyettesíti a fogselymet semmiképp.
2013. okt. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is azt nem mondtam ,hogy fogselymet nem használok :) Nem mindenhova fér be .De pl egy ínytasak megtisztítására alkalmasabb :)
2013. okt. 15. 03:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a fogköztisztító kefe, nekem is azt ajánlotta a fogorvosom, szerintem nagyon jól megtisztítja a fogközöket, persze előtte le kell szedetni a fogkövet.
2013. okt. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ezt ajánlotta a fogorvos. én mindkettőt használom.
2013. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!