Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy pár órája...

Normális hogy pár órája húzták a fogam, és az egész állkapcsom fáj?

Figyelt kérdés

a Jobb felső oldalon, a szemfog mellett a 2.-t húzták, ma 8 kor kezdték el. Sztk-n voltam, így egy tanuló csaj kisérletezett rajtam, nagyon próbálkozott, de nem nagyon ment neki. a fogam fele le volt törve, ő pedig letörte a másik felét is. kerek 30 percet bajlódott vele, a fejemet ketten is lefogták.de a 30 perc miatt az érzéstelenítő már nem volt olyan erős, így a végét már éreztem. Végül nem a tanuló húzta ki, hanem az orvos, mivel a csaj nem bírt vele. Most nem a helye fáj, hanem egyszerűen az összes fogam, az egész jobb oldala a fejemben, sajog az állkapcsom. Ez normális? Végülis 30 percig rángatta. feszegette. Tudok valamit csinálni, h gyorsabban elmúljon a fájdalom, vagy várjak?

Még egy kérdés: A fog helyén apró kis fehér dolgok vannak, nyelvemmel kitapintottam, és szúrnak. az szilánk? mit csináljak vele?



2013. okt. 15. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném az orvost, mert nem szakszerűen járt el.
2013. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószinű szilánkosra törte,és nem tisztitotta le az inyedet rendesen

én visszamennék vagy ügyeletre,és az első válaszolónak igaza van

2013. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom!!! Azonnal menj az ügyeletre, ki kell szedni a szilánkokat. Utána meg a rendőrségre...
2013. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég -.- ... ezért megyek én inkább a jól bevált privát fogdokimhoz ,kerül amibe kerül ... rajtam ne kísérletezgessen senki :/ ! ...

Egyébként ne hagyd annyiban a dolgot ,menj vissza az orvoshoz ,hogy úgy érzed nem megfelelően láttak el . Azok a kis csontszilánkok nagy valószínűséggel kilökődnének ... de menj csak vissza,ne te érezd magad kellemetlenül .

2013. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jesszus:S Menj vissza az ügyeletre. Vagy szájsebészetre:(
2013. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jegeld mindenképpen, az arcodra tegyél jeges zacskót (mirelit borsót vagy ami van)

Tisztogatta a doki utána és nyomott bele gézt, hogy harapd össze pár percig? Ha volt tisztogatás, akkor érezheted az álcsontot is a friss sebben, de ott lassan ki kéne alakulni egy lavadt vér gombócnak, ami gyorsítaná a gyógyulást, szóval nem kéne a nyelveddel piszkálni.

2013. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vettem be délután fájdalomcsillapítót. nagyon jó volt, tudtam aludni is, aig fájt. most megint nagyon fáj az egész állkapcsom. Listerine van itthon, alkohol mentes, szabad öblögetni vele? ( tiszta vér izű a szám, nagyon hányingerem van )
2013. okt. 15. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem, miért nem vagy már az ügyeleten???
2013. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kibírom. már húzták a fogamat, csak múlna már el ez a fájdalom
2013. okt. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!