Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy azért fáj a...

Lehetséges hogy azért fáj a középső metsző fogam, mert túlságosan egybe van az egész fogsorom?

Figyelt kérdés

Azt mondják gyönyörű fogsorom van, és egy fogam sem rossz! Akkor nem értem miért fáj. Szerintetek? Csütörtökön megyek fogorvoshoz.


16/f


2013. szept. 10. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy fogorvos sem tudna válaszolni, ehhez muszáj megnézni. Úgy érted nyomják egymást? Mert akkor lehet a bölcsesség fog nyomja(ha kint vannak) ha nincs kisugározhat a fajas, ha éppen nő. (Ez csak egy ok a tobbi 100 kozul, nem vagyok fogorvos) Biztos az ha elmész, ha időben kezelik nem lesz baj:)
2013. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Épp hogy a fogselyem még befér közéjük! :) Bölcsesség fogam még egy sincs kint. Remélem nem ez okozza a problémát, mert hallottam már sztorikat a bölcsességfog azonnali eltávolításáról, stb.. :) Bár be is van gyulladva az orrom alatti rész. Mindenesetre marad a fogorvos csütörtökön:)
2013. szept. 10. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, lehet egyszerűen csak kilyukadt :) viszont ha úgy érzed nyomják egymást a fogak, ne várd meg még kinő a bölcsesség fogad, nekem félig nőttek ki és össze tolta a fogalmat, mert nem fértek el .. Most fog szabim van :D
2013. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszod! Remélem nem bölcsesség fog a problémám:))
2013. szept. 10. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az voltam:)
2013. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa.. Nem baj:) köszi:D
2013. szept. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!