Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha felrakják az alsó fogszabál...

Ha felrakják az alsó fogszabályzót akkor mennyi idő mire jó lesz a harapásom?

Figyelt kérdés
Most mélyharapásom van.
2013. okt. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év alatt sem hozta rendbe, akkor elfogyott a türelmem és feladtam.
2013. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az nagyon sok:/

De nekem most úgy volt, hogy 1 év alatt rendbe tették a felső fogsorom, mert az első kettő nagyon előreállt.Most pedig a harapásommal akarnak foglalkozni.De hogyhogy nem javult tőle?Egy idő után már alapból "rááll" az állkapcsod arra a harapásra nem?

2013. okt. 19. 17:28
 3/5 A kérdező kommentje:

első kettő fogam *

bocsi .

2013. okt. 19. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fent volt a fogszabályzó kicsit több, mint 2 évig. Azt mondta a fogorvos, hogy teljesen rendbehozza. Fél évig volt hozzá harapásemelő, aztán különböző erősségű gumikat kellett ráakasztanom a kampókra, de sok haszna nem volt. Miután leszedték az egészet, kaptam belső rögzítést, ami nem tartott sokáig, mert a felső fogsoromról mindig lepattant 1-2 helyen. Aztán rakott a rágófogaimra tömőanyagból gombócot, hogy ne tudjam összecsukni annyira, hogy leharapjam megint, de nagyon hamar elkopott, és megint 2 helyen lejött, a drót is eltört, én meg már untam, hogy heti szinten visszajárok, ezért megfogtam,és felülről szépen leszedtem.
2013. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem is ilyen gumikat akarnak rárakni és azt mondta, hogy majd helyrehozza. Most akkor neked semennyire nem hozta rendbe ?
2013. okt. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!