Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik alsó középső metszőfo...

Az egyik alsó középső metszőfogamat kéne kihúzni fogszabályzás miatt. Nagyon sokáig lenne ott egy lyuk?

Figyelt kérdés
sosem húztak még nekem fogat, de most muszáj lenne, hogy szép legyen a fogszabályzás végeredménye.
2013. okt. 17. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kis ideig igen, és amíg beforr a helye, vigyázni kell, el ne fertőződjön. Ezért nem ajánlják pl. ilyenkor az öblögetést.


Majd szépen beforr, ne aggódj. A helye fura lesz, hiányérzeted lesz először, aztán megszokod :)

2013. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon félek tőle:/ meg egy jó fogat kihúzni...
2013. okt. 17. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Muszáj huzatni?

2013. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább úgy szokták, hogy jobb oldalon is meg bal oldalon is kihúzni egy-egy fogat (hogy szimmetrikus legyen)

Még olyat, hogy egy fogat akarnak húzni még nem hallottam

2013. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont egy pici hely kéne. 18 vagyok. de nagyon hajlok a felé, hogy ne engedjem kihúzni. engem nem zavar ha alul esetleg nem lesz olyan szép...
2013. okt. 20. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is először ki akarták húzni a fogaimat. Azonnal otthagytuk őket és mentünk másikhoz ott meg azt mondták, hogy nem kell kihúzni sehány fogamat. Tök jól lett szabályozva a fogam.:)
2013. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mikor legközelebb megyek vissza megkérdezem, hogy muszáj-e. ha azt mondja igen, akkor megkérdezek mást is
2013. nov. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!