Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap tudtam meg, hogy...

Tegnap tudtam meg, hogy jövőhéten gyökérkezelik a fogam, ez mivel jár, és mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Van egy fogam,amit már kétszer betömtek,de ráharapásra,és hidegre érzékeny lett....

Nagyon rossz egy gyökér kezelés?


2013. okt. 19. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

Nekem most csináltak egyet nem rég bár még végleges tömésem nincsen. Nekem is pont ez a problémám volt mint Neked. Én magándokihoz járok beültem a székbe megnézte a doki a fogam csinált róla röntgent és utána kaptam szurit aztán elkezdte kifúrni a fogam majd kiszedte az idegeket ilyen tűkkel és közbe vmivel átöblítette. Aztán a vége felé csinált tűs kontrollt három tű volt a fogamban és úgy mentem a röntgenbe. Majd kaptam gyógyszert a fogamba és lezárták ideiglenes töméssel és két hét múlva mentem vissza. Nekem semmi nem fájt egyáltalán nem éreztem semmit, ha jól elérzéstelenít a doki szerintem nem fáj.

Két hét múlva visszamentem kiszedték a tömést nem kaptam szurit mert elvileg már nem fájhat semmi de még egy csatorna nem volt jó ezért csináltak még egy röntgent és újból kaptam gyógyszert a fogamba és ideiglenes tömést. Csütörtökön megyek vissza elvileg itt már megkapom a rendes gyökértömésemet ha minden rendben van. Nagyából ennyi.

2013. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!