Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó alatt gumizás?

Fogszabályzó alatt gumizás?

Figyelt kérdés
Miért fél mindenki tőle? Nekem majd most lesz. Hogy kell használni?Lehet tőle beszélni rendesen ugye? Mennyi ideig van az fent? Cserélni kell ugye? Azt pedig milyen időközönként ? Nem nagyon tudok róla semmit, mert majd gondolom a felrakása után beszél róla többet az orvos.
2013. okt. 19. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én bevallom nem nagyon értem a kérdésed :) nekem van fog szabim, havonta cseréli a doki nekem, semmiben nem zavar és nyugodtan tudsz vele beszélni :) nem neked kell cserélni.. Szerintem azert félnek, mert mondjuk nekem az első fogaimon piszok mód tud fájni mikor teszi fel az újat :D de kibirható:)
2013. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja akkor jó. Azthittem magamnak kell majd cserélni..:) Azért gondoltam, hogy nehezen lehet vele beszélni, mert hát össze van kötve ott az egész, de akkor tévedtem szerencsére. :) Köszi! :)
2013. okt. 20. 11:09
 3/15 A kérdező kommentje:
Amúgy segít? Mert azt is olvastam , hogy valaki nem is tudja mi volt az értelme, mert nem segített neki.
2013. okt. 20. 11:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Mármint a fogszabi? Hat nekem 1-1,5 évig kell hordanom, de mar az első hónap után látványos a változás :) havonta készítünk képet és így van viszonyítási alap :P

Most bevallom lehet rossz választ adtam, utánanéztem és nekem nincs így osszekotozve (bocsi ha félreértettelek) de szem tuti h ezt a doki cseréli neked.. Tényleg bocsi ha rosszul értelmeztem a kérdésed :)

2013. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj, örülök amúgy, hogy írtál.:) A gumizásra értettem, hogy segít-e.Mondjuk majd úgy is meglátom mi lesz . Csak kíváncsi voltam.
2013. okt. 20. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Arra a gumizásra gondolsz, amikor az alsó, és a felső fogsorodat oldalt egy-egy gumival "összekötik"??

Mert ha igen, akkor abban tudok segíteni :)

Nekem kb. 2 hónapja kell gumizni. És kapsz a fogorvosodtól kis gumikat, amiket majd saját magadnak kell felrakni a fogaidra. /persze, megmutatja, hogy kell csinálni, de egyébként egyszerű :) /. Nekem azt mondta az orvosom, hogy nem kell folyamatosan hordanom, elég éjszakánként.

De egyébként engem is ijesztgettek, hogy jajj, milyen rossz lesz, meg hogy fájdalmas, meg szörnyű stb.., de kibírható :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

És egyébként azt hiszem egy gumi max. 10-12 óráig jó, úgyhogy természetesen neked kell cserélned.


/Előző voltam :) /

2013. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam. :)) Már láttál változást azóta mióta gumizol? Meddig kell hordani kb?:D

Köszi a válaszod:)

2013. okt. 25. 13:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van már változás, a fogorvosom is mondta. A bal oldalt az alsó és a felső fogsorom már jól áll, már csak jobb oldalon kell igazodnia. :)

Szerintem mindenkinek addig kell hordania, amíg nem jön rendbe, ez fogsortól függ :D

2013. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Csak, mert azt is írták, hogy nem is segít.De mondjuk, ha hordja rendesen valaki akkor gondolom nem lehet eredménytelen.Csak gondoltam megkérdezem azért...:) Köszi a válaszokat.
2013. okt. 29. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!