Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek hasonló tapaszta...

Van valakinek hasonló tapasztalata az Erzsébet Dentállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést kérek azoktól, akik szeretik ezt a rendelőt, de sajnos nekem az a véleményem, hogy nekik valószínűleg szerencséjük van, hogy nekik valahogy véletlenül tudta hozni ez a rendelő a magánrendelői szintet! Ahhoz képest, hogy magánrendelő, szerintem azon kívül, hogy szépen felújított helyiségben van, szinte semmiben nem különbözik az SZTK-s rendeléstől. Honlapjukon ezt ígérik: "Előzetesen egyeztetett időpontra bejelentkezett betegeinket várakozási idő nélkül fogadjuk." Én személy szerint 32 percet vártam arra, hogy elkezdjék a kezelésemet! Először voltam náluk, így azt reméltem, már csak ezért is igyekezni fognak, hogy lenyűgözzenek, meg ez eleve alap elvárás szerintem. Sajnos nem így történt, a jelek szerint nem különösebben törekedtek arra, hogy tartsák magukat ahhoz, amit a honlapjukon megígértek! Nem értem, egy magánrendelő hogyan engedheti meg magának, hogy a betegeket így megvárakoztassa, amikor azoktól nem kevés pénzt kérnek el azon a címen, hogy "magánrendelés". Ha SZTK-ban kellett volna ennyit várakoznom, legalább azt mondtam volna, hogy jó, hát SZTK, attól nem is várhatok többet... De könyörgöm, magánrendelőben 32 perc?! Többek között azért menne az ember magánrendelésre, mert úgy gondolná, a megbeszélt időpontban sorra kerül, nem kell majd sokat idegeskednie, várakoznia. Nagyon rosszul esett, hogy az én időmmel játszadoztak, ráadásul még pénzt is kértek ezért! Már azon gondolkodtam, felállok, és otthagyom őket, de így is nagyon nehezen szántam rá magam, hogy elmenjek hozzájuk. Abban, hogy több mint fél óra csúszással kezdték el a kezelésemet, még az is nagyon bántó, mondhatni etikátlan, hogy én arra számítottam, hogy komolyabb kezelés előtt állok, ezért nagyon ideges voltam, és attól, hogy még plusz 32 percet kellett várakoznom, a 32 perc végére már olyan ideges voltam, hogy alig láttam-hallottam... Erre a doktornő elkezdte tenni a megjegzéseket, hogy milyen száraz a szám, ez is az idegesség jele, meg hogy ne idegeskedjek már, Úristen, mindjárt elájulok stb. Nem tudom, ha őt váratták volna több mint fél óráig, neki mennyire száradt volna ki a szája az idegességtől... Más magánrendelőben a kezelés ideje alatt is jobban éreztem, hogy magánrendelésen veszek részt. További furcsaság, hogy a kezelés után csak blokkot kaptam a fizetésről, számlát, mely tartalmazta volna, hogy milyen beavatkozások történtek, nem kaptam. Igaz, nem is kértem külön, de más magánrendelőben kérés nélkül adtak számlát, precízen összekapcsolva a blokkal. Nem értem, itt miért esett nehezükre. Összefoglalva, nekem nagyon trehánynak tűnt ez a rendelő. Valaki került már hasonló helyzetbe ebben a rendelőben? Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 20. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi pár évben 6-7 fogászati magánrendelőben fordultam meg, ebben pont nem, de megnyugtatlak, ilyenek voltak mind. Én arra a következtetésre jutottam, hogy itthon nincsenek jó fogászati magánrendelők. Volt olyan, ahol 4-re kaptam időpontot és este 8-ra kerültem sorra, és voltak olyanok (több) ahol egy órát vártam és olyan is, ahol a doki tévesen írta be a naptárjába és azt mondta, hogy én tévedek az időpontban. De oké, szerintem a várakozás nem gond, mert megértem, hogy akadnak hirtelen fellépő váratlan komplikációk és én mindig szívesen vártam. Viszont sehol, egyik rendelőben sem kaptam semmilyen igazolást a kezelésekről, sőt, ahol kértem előre kezelési tervet és árat, azt sem kaptam meg csak megmutatta, és később nem is tarotta magát hozzá a doki. Szóval minden fogászaton nagy káosz van, az orvos már akkor nem emlékszik rád, mikor legközelebb mész, azt sem tudja, előzőleg mit csinált veled. Az injekciókat pedig úgy adják be, hogy ne kelljen utána várni nekik, rögtön kezdhessék a munkát, jó gyorsan és fájdalmasan, még az sztkában sem volt ilyen fájdalmas nekem. Amelyik jól tud érzéstelenítőt adni, az elrontja a gyökérkezeléseket, és aki tud tömni annak rossz a fogtechnikusa, szóval semmi sem tökéletes. Én eljutottam odáig, hogy rezignált lettem és beletörődtem, hogy egyre kevesebb fogam lesz és már abszolút nem érdekel melyik orvoshoz megyek és mit csinál.
2013. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább adott volna egy pohár vizet
2013. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tanulság: Legjobb, ha magaddal viszel egy

palack vizet, ha fogorvoshoz kell menni

2013. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért van néhány (nem sok) jó rendelő is
2013. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg jobb, ha olyan orvoshoz mész, akit már ismersz

Egy tök ismeretlenhez nem mernék menni

2013. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6-os,te aztán lényeglátó vagy :( Ez a doktornő b...nkó,és nem korrekt.Saját tapasztalat.
2017. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jav.:3-as a lényeglátó
2017. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos azóta se változtak. Én legutóbb több mint egy órát vártam rájuk, és úgy néz ki, hogy el is rontották a fogam. Két hete tömték a felső 6os fogam, és azóta enni nem tudok rajta annyira fáj, érzékeny is lett hidegre melegre:( Aki teheti kerülje el őket jó messziről.
2018. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!