Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló fogműtéte? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Gennyes volt az első fogam.A fogorvos nagyon sokáig kezelte gyökérkezeléssel,háromszor tett bele gyógyszert és most megcsinálta a gyökértömést.Viszont azt mondta,hogy a csatorna nagyon ki volt tágulva,ezért nem biztos,hogy nem fog fájni egy-két héten belül.Ha fog fájni,akkor két lehetőség van: húzás vagy ez a bizonyos fogműtét. Azt mondta,hogy az abból áll,hogy felmetszik az ínyt és a fognak a felső részét levágják a gyulladással együtt.. Nagyon félek ettől.. Fáj?
2013. jún. 25. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
gyökércsúcs resectionak hívják, így utána tudsz nézni
2013. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt,de bölcsesség foggal. Hát nem akarlak elijeszteni,de fájt!!! 3 lidocaint adtak,nem zsibbadt el,utána még 3 ultracaint,attól talán egy picit már zsibbadt,hozzákezdtek,és szégyen-nemszégyen,sírtam,kishíján bepisiltem a fájdalomtól,aztán mondta a doki,h altatás lesz.
2013. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bölcsességfogat minek rezegálni?Azt ha nem simán tömhető még magánrendelésen se szokták megmenteni.
2013. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem L alakban alánőtt az ínynek vagy mit csinált,és szilánkokra kellett roppantani,úgy vésték ki,3 hétig dagadt és lila volt a pofám,mint akit jól összevertek
2013. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!