Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál voltam, felkent a...

Fogorvosnál voltam, felkent a fogaimra valamilyen védő zselét (szerintem az) Azt mondta, hogy ma ne rágózzak. Milyen italokat/ételeket ihatok?

Figyelt kérdés

Apa azt mondta h várjak fél órát utána már ehetek.

(nem rágót)

Szóval a kérdés most ihatok szensavas üdítőket? (fanta,kóla)

Ehetek tejberízst? (milkaland,dobozos)


2013. okt. 22. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ételeket ehetek bocsánat. :D
2013. okt. 22. 15:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Elküldött fogászati röngenre, azt mondta h ott kiderül ki kell-e húzni valamelyik csontfogamat. A csontfoghúzás nagyon fáj? Félek az érzéstelenítő szuritól is :(
2013. okt. 22. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ha csak a rágót tiltotta, akkor ehetsz bármit.


Foghúzás nem fáj, csak kellemetlen, kapsz érzéstelenítő injekciót, ennek fájdalma fogorvostól függ, kaptam már fájdalmasat is és olyat is, amit meg sem éreztem. Ha magándoki, akkor a szuri sem fog fájni, legalábbis eddigi tapasztalataim alapján.

2013. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okes köszi már 1 órája otthon vagyok ihatok szensavasat?

Picit félek mert 1 védő nemtudommit tett fel, és a kóla csak rontana a hepyzeten....

Amúgy nagyonnagyon keszekuszák a fogaim, ezért kell elvileg majd kihúzni az egyiket és úgy felrakják a fogszabim. 1,5 évig kell (fogorvos szerint) fentlennie... Nemértem pedig tenyleg baromira hülyén allnak a fogaim... :(

2013. okt. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!