Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kettérepedt fog, tényleg...

Kettérepedt fog, tényleg nincs más megoldás, csak a kihúzás?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hónapja ráharaptam valamire, és az egyik első fogam hosszában kettérepedt, nem volt túl feltűnő, csak egy vékony csík, de 1 hét után elkezdett feketedni és már egészen csúnya. Ma voltam körzeti fogorvosnál, azt mondta hogy ezzel nem lehet mit kezdeni, ki kell húzni. Ezt nem vállaltam be mert milyen lennék már. Érdemes lenne elmenni magánfogorvoshoz is, kikérni a véleményét, vagy az ilyen hosszában kettérepedt foggal tényleg nem lehet mit kezdeni? 18/L
2013. okt. 24. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyuhodtan, több véleményt hallgass meg! Aztán írd najd meg mit mondott :) Köszi
2013. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Közben gondolkoztam és biztos hogy holnap felhívom és kérek időpontot. Te is ilyen helyzetben vagy, hogy kíváncsi vagy mit fog mondani?
2013. okt. 24. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:

A korona megoldás lehet, lecsiszolja, ráhúzza a koronát, csak nem tudom mert így, hosszában kettérepedve lehet h nem tudják megcsinálni. Kérdezz meg inkább mást is.

Ha mégis kihúzzák, legvégső esetben inplantátummal tudnak fogat oda műteni.

2013. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jah csak egy fog,csappal-koronával+ munkadíj....min 30ezer Ft. :/ Azt egy 18éves Lány miből fizeti ki?
2013. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na ez az, ha olyan jól állnék anyagilag, akkor egyből magándokihoz mentem volna, és hagytam volna hogy csináljon amit jónak lát.
2013. okt. 24. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Akárhányszor olvasom el, itt anyagi kérdés nem merült fel. Én csak tanácsot adtam a kérdésre. Bocsánat hogy segítő szándékkal jöttem, többet nem fordul elő.
2013. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
EZ SZTKás orvosnál,annyi :)Egy magán orvosnál.meg fúúúúúúúú,egy fog tömésért 5-10ezret elkérnek,pofátlanok nagyon.Amúgy meg nem kell megsértődni kedves válaszadó,senki sincs ellened,szerintem csak neked jött le ennyire negatívan.
2013. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok megsértődve, és nem vagyok kedves. :D Csak kinyitottam a szájamat.
2013. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod,azt látom,hogy nem vagy kedves :)Bár ez már nem az én gondom.
2013. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És nem is az én gondom, hanem akik körülöttem vannak. :)
2013. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!