Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a kiálló drót szerepe a...

Mi a kiálló drót szerepe a fogszabályzónak a gyűrűjéből?

Figyelt kérdés
A gyűrű végén kiáll a drót. Mondtam az orvosnak ,hogy le lehet-e vágni teljesen a drótot,de ő nem vágta le teljesen.A doki messze van nem tudunk elmeni hozzá,de eltudnánk menni a szájsebészetre ahol lecsiszolhatnák. Szerintetek le lehet teljesen vagy van valami szerepe a kiálló drótnak?

2013. okt. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Marmint a vegere erted, a legutolso fogon?

Nekem is allandoan gond volt vele. Probalta levagni, amennyire lehet, de megis kisebezte a szamat. Probaljatok meg egy kicsit lecsiszoltatni, ha nem lehet, lehet kapni ilyen viasz cuccot, amit raraksz, es az vedi a szadat belülröl.

2013. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen a hátsó fogamon csúszott ki.

Nagyon köszi a választ! :)

Csak attól félek ha lecsiszoltatom akkor nem lesz hatékony a fogszabályzás.

2013. okt. 25. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Még alakulni fog a fogsorod, nekem pl egymásra voltak csúszva a fogaim, és miközben alakult, egyre kisebb rész állt ki a végén.

Ha nagyon sebzi a szád, kérj fogviaszt, nekem másfél év után eszükbe jutott adni (a fogszabályzáson), azóta mindenkinek mondom, hogy kérjen, nagyon jó szolgálatot tud tenni.

2013. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. okt. 26. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!