Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog miatt kimozdult...

Bölcsességfog miatt kimozdult fog = iszonyatos fádalom. Elmúlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Majdnem teljesen kibújt az egyik alsó bölcsességfogam, de iszonyatos fájdalmaim voltak így elmentem ma egy magánrendelésre, mr nem bírtam tovább, abban bíztam kiveszik.

Mivel a fog maga egészséges, úgy dönött az orvos nem kell eltávolítani, kitisztította a gyulladt ínyem, írt fel rá gyógyszert, nem is volt semmi gond egészen mostanáig.

Elkezdett megint fájni a fél arcom, lüktet, nem bírom összecsukni a szám.

Gondoltam akkor a doktor utasításai alapján fogmosás, fertőtlenítő öblögetés, fájdalomcsillapító, de közben észrevettem, hogy a bölcsességfogam előtti fog mozog és igazából az az ami nagyon nagyon nagyon fáj ha hozzérek. (Már az ujjammal is bírom mozgatni.)

Sajnos amint a fájdalomcsillapító hatása elmúlik elviselhetetlen a fájdalom.


El fog múlni idővel? Menthető még a fog, vagy ki kell venni? Újra megszilárdul a helyzete idővel?

Ha nem, tartható ez az állapot hétfőig? (Ha nem, tud valaki Kiskunhalas közelében orvost aki vasárnap is meg tud nézni?)


Előre is köszönöm!



2013. nov. 2. 13:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem nincs ügyelet a közelben sehol, nem is értem???

Nagyon fáj megint, 12:00 óta a harmadik adag Flectort küldtem le, azon gondolkodom felhívom az orvost van-e valami ötlete...

...mindjárt megbolondulok :(

2013. nov. 2. 16:11
 12/17 anonim ***** válasza:

Valahol csak tartanak ügyeletet a közelben

KKfháza nem jó?

Így gondolom enni sem a legkellemesebb (ha megy egyáltalán)

2013. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szeged nagyon messze van?
2013. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Pedig biztos gyulladásban van, ha fáj

(elvileg a Dalacin pedig jó)

2013. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Akkor fáj, ha hozzáérek akár a nyelvemmel. Feldagadva nincs meg semmi.

(Szeged nagyon messze.)

Hétfőig kellene kibírnom, de a feleségem már azon goldolkodik elzárja a gyógyszert...lassan semmi sem hat. Marad a fekvés meg a jég, ha csak nincs más praktika :(

2013. nov. 2. 16:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Dr. Pálinkás József Péter. Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Wesselényi u 37. T.: (76)466519.-

Próbáld meg nála esetleg

2013. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fogászati ellátás


2012.júl 01. napjától kezdődően Dr. Terjék Gyula biztosítja az ingyenes fogászati alapellátást.


Rendelés helye: 6100, Kiskunfélegyháza, Dobó u.3/A.


A fogászati rendelés kizárólag telefonon történő időpont egyeztetés alapján működik.

T: 76/467-556, 20/421-9519


Rendelés: Kedd: 7:30 - 12:30 óra

Szerda: 12:00 - 17:00 óra

Csütörtök: 7:30 - 12:30 óra


Előzetes telefonos megbeszélés alapján hétvégén,

illetve ünnepnapokon is rendelkezésre áll a Doktor Úr térítési díj fizetése mellett.


Helyettes: Dr. Pálinkás József főorvos


Rendelés helye: 6100, Kiskunfélegyháza, Deák F. u. 5.

T: 30/958-2518

A helyettesítést ellátóhoz szintén kötelező a telefonos bejelentkezés.

2013. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!