Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felül hátul fáj a fogtömés?

Felül hátul fáj a fogtömés?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A fúrás igen, de én nem szoktam érzéstelenítőt kérni.

Egyszer kaptam kiskoromban egy foghúzás miatt. Mindenhol hatott egy "gyűrűben" csak ott nem, ahol kellett volna középen. De talán azért, mert a nő fogta a tűt és a szájpadlásomba próbálta bökni!!! Ahová a tű be sem tud fúródni, csak belespriccelte a számba az érzéstelenítőt. :D

23/F

2013. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felső fogak "piszkálását" talán kevésbé érzi az ember, mint az alsókét, de minden azon múlik, hogy a fogdokid mennyire ügyesen adja majd be az érzéstelenítőt. Ha szerencséd van, semmit sem fogsz érezni belőle...de persze nem tudhatjuk azt sem, mennyire mély az a lyuk. Ha nem vészes, akkor még az is lehet, hogy érzéstelenítő és fájdalom nélkül megúszod.
2013. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket :) és hát lehet hogy nem lesz szerencsém ,mert most fúrták az egyik fogam és 3x adtak érzéstelenítőt,mert nekem is csak ott nem hatott ..:D de az is azért volt,mert bevolt gyulladva ... szóval lehet hogy lesz szerencsém ,mert amit most fognak tömni az nincs begyulladva xd
2013. nov. 2. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva és nem nagyon méy a lyuk, akkor injekciónélkül sem fáj a fúrás.
2013. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!