Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS Félek! Milyen egy fogtömés?

SOS Félek! Milyen egy fogtömés?

Figyelt kérdés
Nem kicsit hanem nagyon félek a fogtöméstől :( Hétfőn mennem kell fogtömésre. Még soha se tömtek nekem fogat. Fogszabályzó miatt már kihúztak 4 fogamat, de a töméstől félek :( Azt mondta az orvos hogy nem muszáj kérnem érzéstelenítőt. Mennyire fáj a fogtömés? Mennyi idő? Hogyan csinálják?
2013. okt. 26. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a szemed az biztos ki fog gűvedni.
2013. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha pici a lyuk, akkor megvan pikkpakk, és nem is fáj. De kérj érzéstelenítőt!!
2013. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a lyuk,akkor nem tart sokáig.Szerintem is kérj érzéstelenítőt!
2013. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. okt. 26. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Maga a fogtömés nem fáj,max. Egy picit kellemetlen (turkálnak a szádban ect..) de a előtte ki fogják fúrni egy részét a fognak,ez fajtát egy picit,azt ajánlom kérj érzéstelenítőt. Amiatt meg ne aggódj,nem fáj. Szinte semennyire!
2013. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én érzéstelenitő nékül csináltam végig (mert félek atűtöl) 13 éves koromban az összes tömésemet(közülök 3 alkalom gyökér kezelésvolt) és nem fáj csak néha amikor a fogorvos néha fére nyúl és kicsit bele megy a fog gyökérzetébe de am semmitől sem kell félni mert ha énis végigtudtam csinálni igaz beszélgetve a fogorvos legnagyobb örömére akkor te is

Sok sikert:)

2013. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja meg még hozzá teném,hogy egy fog tömés nem fájdalmasabb mint egy fog húzzás sőt...

14F

2013. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 9. 22:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nagyon félek még mindig :D 14 éves létemre félni egy fogtöméstől áááá :D Úgy volt hogy most fogja de elfelejtette betömni mert a fogszabályzóval csinált valamit.
2013. nov. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!