Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok ajánlani olyan fogkefe...

Tudtok ajánlani olyan fogkefe márkákat illetve lelőhelyeket, üzleteket, ahol lehet kapni HARD sörteerősségű fogkeféket? Hard sörteerősségű fogkeféket szoktam használni, de alig találok ilyet az üzletekben.

Figyelt kérdés

1 hardot szoktam találni a Tescoban, Aquafresh márkájút, eddig (évekig) ilyet használtam, egyet régebben találtam a dm-ben is, de ott pár nappal ezelőtt jártam és már nem volt (persze előfordulhat, hogy csak ideiglenes a készlethiány). Talán a Rossmannak is van egy hard saját márkása, de az utóbbi kettő nem elég kemény.

Nagyon régóta hard fogkefét használok, nekem ez vált be. Néha kipróbálom a mediumot, de azt gyengének éreztem.

Voltam fogorvosnál - csak szűrésen - azt mondta, hogy nagyon szép ápolt a fogsorom. Kérlek, hogy ne próbáljatok lebeszélni a hard sörtékről. Nagyon jók a fogaim és ezt a hard kefékkel értem el. Az ínyemnek sincs baja.



2013. nov. 4. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Sparban szoktam venni, általában van 2 db egybecsomagolva, így jóval olcsóbb.
2013. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, feltétlenül meg fogom ott nézni!
2013. nov. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!