Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kaptam január közepére...

Miért kaptam január közepére időpontot bölcsességfog műtétre?

Figyelt kérdés
Voltam a nyíregyi szájsebészeten múlthéten és kérdezték hogy okoz e problémát a a bal alsó bölcsességfogam mert hogy fekszik de a hegye még is kint van. Én mondtam hogy igen fáj a fülem és a fogsorom, erre kaptam januárra időpontot.Azt mondta a csaj hogy addig gyógyszerezzem magam. De addig nem fogom kibírni mert mostanra begyulladt az egész arcom fülem nyirokcsomók. De már a fájdalomcsillapítók se akarnak hatni. Meg nem is igazán szedhetnék ennyi gyógyszert mert rekeszsérvem van és refluxos vagyok. Visszamentem a fogorvosomhoz és montam neki kértem küldjön be inkább debrecenbe hátha ott hamarabb kiveszik ott van is rokonom. Szerintetek hamarabb kiszedik. Kinek milyen tapasztalata van bölcsességfog eltávolítással kapcsolatban?
2013. nov. 5. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

menj vissza, mert közben változott a helyzet. Akkor még nem volt indokolt a sürgősségi ellátás, most már az. Ennyi.

Jobbulást kívánok!

2013. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert kértél. Én sosem kapok időpontot semmire, mert orvosokkal nem állok szóba.
2013. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg Debrecenben
2013. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg mehetnél Pestre is a Szájsebészeti Klinikára
2013. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp ebben a hónapban kéne elintézni
2013. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha TB-re szeretned megoldani (ingyen) akkor sajnos elkepzelhetö hogy nem tudsz elöbb bekerülni, valoszinüleg olyan komoly a varolista. Ha szeded az antibiotikumot az lehuzza a gyulladast, 1-2 nap utan igy mar a fajdalom is csökken, de ha meg mindig panaszos, probalj meg maganfogaszatot. Sajnos nem olcsok, de akar 1heten belül megoldodhat a problemad! Ezt a fekvö 8ast pedig mindenkepp ki kell vetetned :(
2013. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! Az utolsónak igaza lehet. Közben megérdeklődtem csak akkor veszik ki rögtön ha nagyon be van dagadva és begyulladva. Érdekesek addig kínlódjon az ember. Nekem nincs túlzottan bedagadva csak megpüffedve van még meg az egész fog innyem. Az arcom akkor is fáj eléggé. :-( Mennyibe kerülhet egy ilyen műtét magándokinál?
2013. nov. 7. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 5-t vettek ki egyszerre, + altatás. Ez volt 250 000. Azóta folyamatos kontroll. Plussz röntgenek ez is benne van,volt. Amúgy 15 000-40 000 között van / fog. Szerintem ha csak egyet kell megéri rááldozni.
2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Voltam ma Debrecenbe és már hétfő ki is műtik. Mondtam hogy már most két hete egyfolytában fáj stb. és kaptam antibiotikumot. Hát nagyon örülök hogy nem fog sokáig fájni már. Bár tudom az utána való napok se lesznek kellemesek.

Köszönöm a válaszokat. :-)

2013. nov. 14. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!